Franchising

Franchising

YENİÇAĞ OKULLARI OLARAK :

Eğitim, öğretim ve kurum işletmeciliğindeki 20 yıllık tecrübelerimiz ışığında yaptığımız araştırmalarımızda, eğitimde dünya lideri ülkelerde son yıllarda birçok büyük okulun (okul içinde okul projesiyle) kendi bünyesinde daha küçük okullara bölündüğünü gözlemledik.
Bunun nedeni, büyük okullarda eğitim, öğretim ve sosyal başarının her geçen gün azalmasıdır.
Eğitim bilimci ve yazar Prof. Mary Anne RAYWİD yaptığı araştırmalarda küçük ölçekli okulların, öğrenci başarısı ve kazanımında çok önemli olduğunu ifade etmiştir.
Ayrıca Türkiye’de özel okulların eğitim ve öğretimde bulundukları noktanın ilerisine taşınması için neler yapılabileceğini araştırdığımızda Türkiye için bir zorunluluk olarak; Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı şimdiki zamana göre değil, Yeniçağ’a hazırlamak,
Sıradanlaşan, aynılaşan özel okullar içerisinde farklı olmak için yola çıktık ve Türkiye’nin ilk Butik Okullar Zincirini başlattık.
 
Butik Okul Konseptimizde:

Bireysel ilgi ön plandadır.Her birey özeldir ve özel ilgi ister.
Öğrencilerimiz kendilerini rahat ve kolay bir şekilde ifade edebilecekleri ortamımızda, çok iyi bir şekilde iletişim kurarlar.
Okul içi iletişim(İdare, Öğretmen ve Öğrenci) en üst seviyededir.
Yüksek seviyede akademik ve Sosyal başarı sağlanır.
Etkili bir “Yabancı Dil Eğitimi” sunulur.
Çocuklarımızın kariyer planı, erken yaşlarda başlatılarak geleceğe hazırlanır.
Çocuklarımız, teknolojiyi kullanan değil, teknolojiyi oluşturan bireyler haline gelir.
 
Yeniçağ Okulları, kalabalık ve her yaş grubunu içinde barındıran okulların aksine, “İdare-Öğretmen-Öğrenci-Veli” iletişiminin daha sağlıklı işlediği, öğrencileriyle birebir ilgilenilen, her öğrenciyi ayrı ayrı özel olarak tanıyan ve ona uygun çözümler üreten “Butik Okul”dur.

YENİÇAĞ OKULLARI şubesi olarak sizler de:

Yeniçağ Okulları ismi ile birlikte bize ait olan:
 - Okul + Dershane + Etüt bir arada ve Ödevsiz Okul konsepti  
 - Etkin Dil Eğitimi
 - Teknolojik Okur-Yazarlık
 - Dikkat ve Zekâ Sporları Duygusal Zekâ
 - Kişisel Gelişim Eğitimleri
 - Okul Rehberlik ve Koçluk Sistemi
 - Ulusal ve Uluslararası Değerlendirme
sistemlerinin tamamını, yıllık müfredatlarını ve dokümanlarını hazır olarak alıp şubemiz olan okulunuzda aynı kaliteyle uygulayabileceksiniz.
Ayrıca tüm reklam çalışmaları dijital olarak sizlere hazır bir şekilde sunulacağından bir an önce reklam ve kayıt çalışmalarını başlatabileceksiniz.

Yani YENİÇAĞ OKULLARI olarak bizden sadece isim değil tam ve uygulanabilir bir sistem alacak ve bu artılarınızla bulunduğunuz yerde diğer okullara karşı kurumunuzu ön plana çıkarabileceksiniz.

Butik okul konseptimizin siz yatırımcılar için en büyük avantajı ise minimum yatırımla okulculuğa başlayabilmenizdir.

Türkiye’nin eğitimine katkıda bulunmak isteyen yenilikçi ve çalışkan siz değerli eğitimci ve yatırımcıları, kısa süre içinde tüm Türkiye’de yer alacak şubelerimizden birisi olmanız için davet ediyoruz.                 

                  Franchising için  bilgi@yenicagkoleji.com  adresinden iletişime geçebilirsiniz.